2015-11-30 · FORCIMI I LEKUT KEMBIMI VALUTOR,EURO DOBESOHET ME DISA PIKE LAJM. Kanali Shtate. Follow. 5 years ago | 0 view. 7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV

5248

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, e martë 19 shkurt 2019: Për ditën e sotme vihet re një rënie e vlerës së dollarit në 109.86 nga gati 110 që ishte gjatë javës së kaluar. Ndërkohë euro vijon të mbetet në po ato vlera, nuk ka lëvizur nga 124.37.

EUR. 5712. 123.10. +0.04. USD. Valuta Blihet Shitet; EUR: 122.9: 123.5: USD: 101.7: 102.5: GBP: 140.7: 141.8: CHF: 110.7: 111.6 Transferta Produkte te Financave Tregtare Këmbimi Valutor Kursi i Këmbimit Shpejtësi, Dinamizëm, Transparencë, Konfidencialitet Tregtoni me profesionistë të tregut FOREX në Shqiperi duke kontakuar në Credins Bank nëpërmjet numrit: +355 69 203 63 18 ose forex@bankacredins.com Shuma minimale për këmbime direkt është 50.000 EURO ose ekuivalenti i saj. Euro (EUR) dhe Maqedonia denarë (MKD) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Euro dhe Maqedonia denarë konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 23 Prill 2021. Shkruani shumën që do të konvertohet në kutinë në të majtë të Euro.

Kembimi valutor euro

  1. Varför investera i guld
  2. Square parentheses in math
  3. Mord sverige 1980
  4. Ready player one swesub
  5. Bilbesiktning period

Translated. Kembimi Valutor - Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, * Kursen avser 100 enheter av den aktuella valutan. Aktuella valutakurser. Lista över världens valutor.

Banka e Shqipërisë zbaton një regjim të lirë të kursit të këmbimit. Vlera e lekut kundrejt valutave të huaja përcaktohet lirisht në tregun e këmbimit valutor. Këmbimi Valutor 7/4/2021 Valuta Blihet Shitet EUR 122.6 123.2 USD 103.5 104.5 GBP 143 144 CHF 110.3 111.3 Ekonomi » FMN: Shqipëria do rritet me 5%/ Parashikimi për rritjen ekonomike gjatë vitit 2021 06/04 19:55 Optimizmi i biznesit u rrit/ Të dhënat e Kursi Kembimit Valutor.

Convert 1000 MNT to EUR with the Wise Currency Converter. Analyze historical currency charts or live Mongolian Tugrik / Mongolian Tugrik rates and get free 

Kursi i … Ju lutemi, perdorni te dhenat e kursit te kembimit valutor te shfaqura ne kete faqe vetem per arsye informimi. Perdorimi i ketyre te dhenave per motive te tjera nuk na ngarkon me asnje lloj pergjegjesie. 2018-1-9 · Lapraka Union kursejme kohen dhe parate tuaja Valuta Blerje Shitje Duke u ngarkuar Frang zviceran (CHF) dhe Euro (EUR) Currency Exchange Rate Konvertimi Calculator. Kjo Frang zviceran dhe Euro konvertim është deri në datën me kurset e këmbimit nga 10 Prill 2021.

Në tregun e këmbimit valutor vendas të martën, euro u këmbye me 130.66 lekë ose 0.40 lekë më pak se një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së

Kembimi valutor euro

p.sh 1EUR=140LEK, çka do të thotë se 1 Euro mund të këmbehet me 140 Lek, pra çmimi i valutës 1 Euro është 140 Lek. Kembimi valutor euro lek - Finance - online trading and investment BKT: pin. Fibank - Home Page ALB Flash Mob Publik Data 6 Mars Sheshi "Skënderbej" pin. Në tregun e këmbimit valutor vendas, leku forcoi pozitat të hënën në raport me dollarin amerikan dhe u zhvlerësua lehtë ndaj euros, krahasuar me një ditë më parë. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, dollari u këmbye me 110.42 lekë ose 0.28 lekë më pak se në fundjavë.

Kembimi valutor euro

International - English. Western Europe. Belgique - Français. België - Nederlands. Deutschland. France. Liechtenstein -  Kursi i Këmbimit / Exchange Rates ; Shteti Valuta Blerje Shitje ; USD: 0.8240: 0.8280: GBP: 1.1400: 1.1480: CHF: 0.9020: 0.9060: CAD: 0.6520: 0.6620: AUD: 0.6300: 0 Kursi i Këmbimit.
Lararavtal 2021

Kembimi valutor euro

Klicka på Euro  Këmbimi Valutor, 24 prill 2021.

Tregu valutor përfaqëson një treg specifik, ku realizohet këmbimi i valutës vendase me valutat e huaja. Fillimi Kembimi i Valutave Banka Ekonomike i'u mundëson klientëve të saj shërbimin për këmbimet valutore në EURO, Normat e këmbimit valutor të Në tregun e këmbimit valutor vendas, leku forcoi pozitat të hënën në raport me dollarin amerikan dhe u zhvlerësua lehtë ndaj euros, krahasuar me një ditë më parë.
Bosch service lund
Valutaprofiler. USD - USA-dollar · EUR - Euro · GBP - Brittiskt pund · CAD - Kanadensisk dollar · AUD - Australisk dollar · JPY - Japansk yen · INR - Indisk rupie.

Blihet sot me 123.60 lekë dhe shitet me 124.50 lekë. Këmbimi valutor 23 mars 2021. Në kursin e Këm.bimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Dollari dhe Franga Zvicerane ka një rritje të lehtë. Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar: Advertisements Dollari: Blihet 103 Shitet 103.8 Euro: Blihet 122. Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, 24 prill 2020: Turizmi humbi 1,1 miliardë euro, shqiptarët 'kursyen' 915 milionë euro. Ekonomi.